piątek, 4 listopada 2011

Nowinki

Czym dzisiaj mogę się z Wami podzielić?

Po pierwsze, mogę Wam zdradzić, że wczoraj dostałam dodatki do drugiej części Cheeky Elfa i już nie mogę doczekać się efektów na papierze. Wiadomo, że format .jpg czy .pdf to nie to samo co prawdziwy papier.

Po drugie, projekt dla Frania zakończony - młodzi, utalentowani ilustratorzy podesłali mi wszystkie rysunki. Teraz pozostaje nam czekać na decyzje webmasterów, na stronę których wysłaliśmy nasz projekt. Istnieje szansa, że projekt zostanie odrzucony, ale czasami wydaje mi się, że ludzi po prostu zżera zazdrość. Tak to już jednak jest - a my nie jesteśmy w stanie nic zrobić... Trzymajcie kciuki, proszę, za powodzenie naszego projektu!!!

Po trzecie, oto zdjęcie zrobione dwa lata temu w trakcie Halloween. Podoba się Wam?

4 komentarze:

 1. Czasami zdaje mi się, że cierpię na arachnofobię... :-) Poza tym, to trzymam mocno kciuki i pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakieś wieści z frontu? Trzymam kciuki za projekt!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nikt nie odezwał się w związku z projektem. Mieli odpowiedzieć w ciągu 7 dni, ale teraz nie wiem czy mieli na myśli tydzień czy siedem dni roboczych?!!

  Tydzień mija akurat dzisiaj, robocze siedem dni mija we wtorek, więc zobaczymy. Szczerze przyznam, że targają mną wątpliwości czy oby na pewno odpiszą...

  Biorę jeszcze pod uwagę Targi Książek w Krakowie, które odbywały się w dniach 4-6 listopada, więc mogło to mieć wpływ na akceptację tekstu po 7 dniach...

  OdpowiedzUsuń