piątek, 7 października 2011

O pierwszej po południu

Czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego jak łatwo możemy wpłynąć na czyjejś samopoczucie własnym dobrym lub złym humorem.

Wiem jedno, że dzisiaj entuzjastyczne podejście mojego angielskiego wydawcy co do wydania mojej książki dla dzieci, wpłynęło na mnie nader optymistycznie! Patrzę na otaczający mnie świat okiem szczęśliwego człowieka, dlatego pragnę podzielić się z Wami tym szczęściem!

Na spotkaniu, które odbyło się w centrum Bury k.Manchesteru o pierwszej po południu (po ang. at 1 o'clock in the afternoon) negocjowałam więcej szczegółów dotyczących publikacji. Premiera książki jest zaplanowana na 5 marca 2012 roku, dokładnie w moje 30-ste urodziny!!!

Jak już wspomniałam wcześniej, wydawca jest gotowy wydać 1000 egzemplarzy. Cena egzemplarza już przegłosowana :) na razie jednak jej nie zdradzę.

W tej chwili powstają rysunki i okładka, która będzie otwierać całą serię!!!

Błagam Was, trzymajcie kciuki!

4 komentarze:

 1. Gratulacje, Marysiu! Co za szczęśliwa data.
  Czy w wersji angielskiej będą inne ilustracje?

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja kochana Aniu! :) My tu mówimy o dwóch różnych książkach. Ty pewnie masz na myśli Cheeky Elfa, ja negocjowałam wydanie książki o innym elfie :) Ps. Psst! Nie mów nic Cheeky'emu, ale mój wyimaginowany świat nie kręci się tylko wokoło niego! x

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję raz jeszcze - Twój dorobek literacki nie tylko się powiększa, ale i zdobywa nowe lądy! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. mam tylko nadzieję, że moja wyobraźnia nie zrobi mi psikusa i że mój dorobek literacki będzie się ciągle powiększał ;)

  OdpowiedzUsuń