sobota, 3 marca 2012

110 rocznica wydania Króliczka Piotrusia


Po wydaniu pierwszej książki "Cheeky Elf i tajemnicze zniknięcie świątecznego drzewka" kupiłam sobie nowy laptop! Po wydaniu drugiej części "Cheeky Elf i poszukiwania zaginionego elfiego skarbu" pojechałam z mężem na kilka dni do pięknego miasta York (gdzie zaczęłam pisać nową książkę - tym razem dla młodzieży!). Natomiast po wydaniu mojej trzeciej książki "The story of Fuzzy Buzzy", postanowiłam kupić sobie nowe wydanie książeczek Beatrix Potter oraz płytę mojego ulubionego zespołu.


W tym roku wypada właśnie 110-ta rocznica wydania Króliczka Piotrusia. Jestem wielką fanką angielskiej pisarki Beatrix Potter. Uwielbiam powracać do jej książek i namiętnie kupuję wszystko, co dotyczy jej i jej twórczości. Odwiedziłam razem z mężem jej muzeum w Cumbrii - przyznam Wam, że czułam się na powrót małym dzieckiem!

Co najmniej od 10 lat jestem fanką zespołu Nightwish. Teraz, kiedy mam więcej pieniędzy, nie oszczędzam na ich płytach. Ich muzyka ma ogromny wpływ na moją twórczość i to dzięki nim powstało wiele moich utworów...

2 komentarze:

  1. Marysiu, wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję, kochanie! Nie wierzę, że pamiętałaś... xxx

      Usuń