czwartek, 22 grudnia 2011

W moim posiadaniu

Chciałabym się z Wami podzielić najnowszą nowinką - jestem szczęśliwym posiadaczem autorskich egzemplarzy drugiej części Cheeky Elfa!!!


Dotarły do mnie wczoraj późnym wieczorem. Byłam taka podniecona tym faktem, że zaczęłam dyskutować z moim mężem i Cheeky Elfem, ma się rozumieć, o następnych książkach i projektach zamiast od razu powiadomić Was o tym. Przepraszam...

Mój mąż, Lee z prawdziwą dumą przeglądał książkę i chociaż nie rozumie ni w ząb polskiego, stwierdził, że książka jest fantastyczna! Przyznam sama, że jestem pod ogromnym wrażeniem - nie sądziłam, że cokolwiek może mnie tak podbudować (ostatnio miałam problemy ze zdrowiem i straciłam nadzieję, że znowu mogę tak się uśmiechać od ucha do ucha, a tu... taka niespodzianka - jednak można się śmiać, pomimo choroby).


Wybaczcie, że jakość zdjęć nie jest najlepsza, ale pstrykałam je w pośpiechu!

Niektóre z otrzymanych autorskich egzemplarzy znajdą wkrótce swój zastępczy dom - na pewno trafią do mojej utalentowanej ilustratorki Anety Pawlikowskiej oraz do kilku moich przyjaciół, którzy trzymali kciuki od momentu wysłania maszynopisu do wydawnictwa Novae Res, aż do momentu ostatniej korekty.

Korzystając z okazji, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy komentują na moim blogu - jesteście wspaniali! Lovam Was! xxx

3 komentarze:

  1. Gratuluję raz jeszcze! To musi być wspaniałe uczucie, trzymać w dłoniach własną książkę.

    Życzę wielu sukcesów w nowym roku!

    OdpowiedzUsuń
  2. @Bujaczek - wiem, wiem ;)

    @długopisarko - trochę dziwne uczucie, trudne do opisania :)

    OdpowiedzUsuń