środa, 20 lipca 2011

Pierwsza ilustracja

W poprzednim tygodniu, a może to było dwa tygodnie temu?!! Hmm... Pamięć mnie zawodzi, hmm... Cóż, czy to takie ważne?!! NIE!

Najważniejsze, że pierwszy rysunek wykonany przez młodego ilustratora dotarł do mnie i ogromnie mnie ucieszył. Ilustracja jest fantastyczna. Kolory idealne. Wyraz twarzy głównych bohaterów - odpowiedni do opisu w książce. Gratuluję twórcy wielkiego talentu!

Dziękuję też mojej współpracownicy, Anecie Pawlikowskiej, dzięki której poznałam tylu świetnych ludzi! Wierzę, że to właśnie dzięki niej, ten projekt ujrzy światło dzienne. Przy okazji przypominam, że Aneta Pawlikowska to twórca rysunków do mojej książki o Cheeky'm Elfie! Pozdrawiam ją serdecznie! xx

2 komentarze:

 1. Świetnie!
  Ile planujecie rysunków i ile stron ma mieć książka?
  Jeśli można wiedzieć: czy będzie to prezent dla Franka, czy szersza publikacja? I kim jest wydawca?
  Fajnie, że pracujesz nad tyloma projektami, które Ci sprawiają przyjemność. Tak trzymać!

  Pozdrawiam,
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 2. Hello długopisarko! Jestem wdzięczna, że stale udzielasz się na moim blogu - to bardzo miłe z Twojej strony! Kiedy projekt dobiegnie końca i jeśli uda się namówić "wydawców" do umieszczenia go na ich stronie, wtedy wszyscy będą mogli zapoznać się z jego treścią i podziwiać prace moich rysowników. :) Książka będzie przede wszystkim prezentem dla Franusia :) i składać będzie się z 7 stron tekstu i 7 rysunków! To na razie tyle... ;)

  OdpowiedzUsuń